КІНО І ТЕЛЕМИСТЕЦТВО

заглавная

Прагнеш побудувати успішну медіакар’єру, але не знаєш, з чого почати? КУК  допоможе тобі здійснити мрію. У XXI столітті кіно є невід’ємною частиною життя кожного з нас. День за днем створюються нові кінострічки та зароджуються  творчі проекти, а український мистецький ринок розвивається з шаленою швидкістю, тому завжди потребує талановитих професіоналів і спеціалістів.

Кафедра  кіно і телемистецтва – справжня кузня талантів. Тисячі глядачів спостерігають зі своїх гаджетів  за роботою саме наших випускників: Григорій  Решетник – бренд-голос телеканалу «СТБ», Алан Бадоєв – український режисер і кліпмейкер, Дар’я Коломієць – телеведуча та журналіст, Анна Седокова – українська співачка і телеведуча. Це лише  частина  численного списку успішних студентів університету, який може доповнитись саме твоїм ім’ям!

Ми – одні з перших, хто дійсно долає прірву між теоретичною підготовкою студентів та реаліями ринку. Наша мета – створення найкращого  середовища для розвитку творчого потенціалу студентів.

Тому, якщо твоя мрія – пройтися «червоною доріжкою»  у Голівуді,  якщо ти прагнеш зняти  українську стрічку, яка  стане відомою на весь світ або бути зіркою телеекранів? Ласкаво просимо до нас!

Факультет кіно і телебачення КУК реалізує відкриту модель навчання, надає студентам широкий вибір актуальних творчих стратегій і практик, демонструє весь різноманітний репертуар сучасного кіно. Університет має  якісну матеріально-технічну базу, що дозволяє молоді розкривати творчий потенціал якомога ширше. Усі викладачі кафедри є фахівцями у сфері кіно та телебачення, мають багаторічний досвід роботи на кіно- і телестудіях, в галузі фотомистецтва.

IMG_9482

IMG_9816

IMG_9459

Тільки в азарті зйомок, творчому запалі – народжуються дивовижні речі! Отож, не дай згаснути своєму молодому запалу та долучайся до найталановитіших!  Не живи за інерцією, обирай напрямок майбутньої діяльності за покликанням! Можливо твій вступ саме на кафедру кіно і телемистецтва є першим кроком до життєвого успіху!

021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:

  • ДИКТОР ТА ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕПРОГРАМ, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТ
  • АКТОР КІНО
  • РЕЖИСЕР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
  • ЗВУКОРЕЖИСЕР
  • ОПЕРАТОР КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
  • ФОТОХУДОЖНИК-РЕКЛАМІСТ, ФОТОРЕПОРТЕР

Сертифікати: українська мова та література; історія України або фізика; творчий конкурс

або:

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова або математика; творчий конкурс.

Телефони для консультації щодо вступу:

(063) 258-63-27 lifecell

(098) 597-34-13 київстар

(099) 065-34-80 vodafone

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com

IMG_9735

phoca_thumb_l_image7

phoca_thumb_l_image62