PR І ЖУРНАЛІСТИКА

BP5R7724

Наша мета – ефективна модель освіти у сфері журналістики та міжнародних відносин, де є місце для імпровізації та експерименту, творчості і креативу; модель, яка поєднує традиційні та інноваційні підходи до навчання, все найкраще з українського і світового досвіду.

Випускники, отримуючи глибокі фундаментальні знання, добре володіючи кількома іноземними мовами, розвинутим творчим мисленням, лідерськими якостями, системним баченням економічних, соціальних та політичних процесів у світі, є надзвичайно  конкурентоздатними на ринку праці. Вони мають більше шансів отримати хорошу, добре оплачувану, престижну роботу.

Ми разом зі студентами вчимося і вдосконалюємося під час занять та майстер-класів. Для нас особисте спілкування не менш важливе за академічні знання.

Ти сповнений ідей і дуже прагнеш поділитися ними? Володієш культурою мови і мрієш завжди знаходитися в русі? Бути в епіцентрі політичних і міжнародних подій? Зразком для наслідування? Кафедра журналістики і міжнародних відносин Київського університету культури – чекає на тебе!

Сфера журналістики та міжнародних відносин – це не професія, це спосіб життя! Скандали, сенсаційні випадки, курйозні ситуації, політичні перипетії – тебе навчать, як знати все і про все!

Дипломат, журналіст, перекладач – це одні з найцікавіших та найбільш публічних професій, жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Кафедра разом зі своїми студентами практикує зустрічі та відкриті лекції з послами різних країн, конференції міжнародного рівня.

IMG_9048

BP5R7676

061 Журналістика:

  • ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS)
  • ЖУРНАЛІСТ

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – математика або іноземна мова;

або:

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова;

на вибір – математика або географія;

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com

Наші пріоритети – ми готуємо спеціалістів, які досконало володіють професійними навичками; універсальних фахівців, зорієнтованих на створення якісного контенту в умовах стрімкого розвитку суспільства.

Наш стиль – ми створили навчальний план, в якому дисципліни збалансовано за практичними, світоглядними, етичними та комунікаційно-формаційними напрямами підготовки. Творчий і неформальний підхід до викладання дає нам змогу відверто говорити про все, що відбувається в Україні та світі.

Для нас важливо, аби кожен студент під час навчального процесу міг вільно творити, мав натхнення і мотивацію до вдосконалення, відчував професійну відповідальність.

Хто ми?

Кафедра журналістики і міжнародних відносин – це команда однодумців: науковці, журналісти-практики, міжнародники, піарники та менеджери. А також наші друзі – викладачі – це українські та закордонні науковці, експерти, дослідники.

Хочеш відчути смак драйву – стань ще жвавіше, занурюйся в обрану професію з головою, адже саме так працюють справжні професіонали! Престижна освіта на факультеті журналістики і міжнародних відносин чекає на тебе!

BP5R7623