СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

Кафедра мистецтв – місце, де студенти стають особистостями з великої літери. Творчими, енергійними, сповненими креативних ідей! Саме тут труднощі більше не зупинятимуть тебе рухатися вперед, а вершини, що здавалися непереборними, будуть підкорені!

BP5R7900

У Київському університеті культури ви зможете:

  • повністю розкрити свій творчий потенціал;
  • отримати якісні знання;
  • реалізувати всі свої задуми у галузі мистецтва.

Творчими наставниками у досягненні ваших успіхів стануть досвідчені викладачі, що спрямовують кожного студента на індивідуальний шлях творчого розвитку.

Також студенти кафедри мистецтв мають чудову можливість черпати досвід не тільки у викладачів кафедри, а й, безпосередньо, у видатних особистостей. Кафедра постійно влаштовує яскраві зустрічі з відомими постатями, що діляться цінними порадами з майбутніми спеціалістами.

Не менш важлива практична діяльність, що здійснюється на вищому рівні! З перших курсів ми надаємо можливість студентам спробувати себе на великій сцені. Найталановитіші та найоригінальніші роблять перший крок у світ популярності.

Хореографічне мистецтво – засіб творчого самовираження, своєрідна гра-імпровізація. Кафедра готує  хореографів різних напрямів, а саме: сучасної хореографії, бальної, класичної та народної. Різноманітність варіантів  дозволяє майбутнім студентам обрати найперспективніший для їх таланту профіль.

BP5R7472

Театр уособлює союз різних мистецтв. Актори та режисери – особистості, що підіймають настрій та роблять свято для оточуючих. Вас навчать, як оволодіти сценічною теорією та зачарувати усіх своєю харизмою, а справжні режисери матимуть можливість  втілити найкреативніші ідеї в життя.

За напрямом  підготовки дизайн, в університеті функціонують графічний і візуальний дизайн, ландшафтний, дизайн одягу та аксесуарів. Ви опануєте знання з проектування та будівництва, створення ексклюзивних художніх проектів, вивчатимете профільні дисципліни, що фокусуються на візуальній комунікації та уяві.

Менеджери шоубізнесу ще під час навчання отримують можливість розвиватись та вдосконалювати свої знання та навички на провідних телеканалах УКРАЇНИ, музичних продюсерських та рекордингових центрів, радіостанціях, концертних агенціях, кіностудіях; виставкових та концертних залах, еvent та PR агенствах. Регулярні майстер-класи, семінари, конференції за участі зірок шоу-бізнесу – все це частина життя менеджерів шоу-бізнесу!

Унікальна програма навчання за спеціальністю «Менеджер індустрії моди» допомагає студентам втілити свої мрії в реальність. Випускники стають відомими арт-директорами та дизайн-менеджерами, організаторами показів моди, керівниками топових компаній в сфері краси та fashion. Вже під час навчання ви отримаєте змогу працювати у модних виданнях, fashion-каналах, тижнях моди, модельних агенціях та модних проектах України !  Ексклюзивна освітня програма розрахована на підготовку справжніх професіоналів в сфері fashion-менеджменту.

Кафедра мистецтв дарує велику валізу знань та досвіду. Ми маємо за мету зробити з наших студентів успішних неординарних спеціалістів. Запалимо вогонь ваших талантів та  не дамо обертатися гвинтикам вашого творчого запалу зі скрипом!

Не чекайте натхнення, а шукайте його! По-максимуму реалізуйте свої здібності на кафедрі мистецтв КУК!

 

BP5R7460

026 Сценічне мистецтво:

  • Актор театру та кіно
  • Режисер театру та кіно
  • Режисер естради та масових свят

Сертифікати: українська мова та література; історія України або іноземна мова; творчий конкурс

або

Сертифікати: українська мова та література; математика або біологія; творчий конкурс

Тел. для консультацій щодо вступу: (063) 258 63 27; (098) 597 34 13; (099) 065 34 80

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com