Міжнародний туризм

BP5R7578

Місія кафедри – підготовка та розвиток професійних менеджерів у сфері туризму, здатних успішно керувати організаціями в динамічному і глобальному середовищі бізнесу XXI століття. Туризм стає не просто фахом, а хобі, що буде приносити матеріальний достаток.

В економіці більшості країн світу туризм посідає важливе місце, тому цей напрямок є одним з пріоритетних у Київському університеті культури. Складний механізм функціонування туристичної галузі передбачає високого професіоналізму, різнобічної та ґрунтовної підготовки фахівців, якими і залишають стіни університету наші випускники; вони мають чіткі і виважені цілі, а головне, знають, як їх досягти.

Любиш пізнавати світ, відкривати щось нове для себе, незвідані країни, що ваблять своєю незвичайною культурою і традиціями?! Або ти вдало контролюєш роботу інших і здатен мотиваційно впливати на людей? Твоє покликання, твоє місце навчання – кафедра міжнародного туризму.

Професорсько-викладацький склад – злагоджений колектив однодумців і фахівців своєї справи, які створюють робочу атмосферу для талановитих студентів – в майбутньому успішних висококваліфікованих працівників галузі туризму.

На кафедрі слово «подорож» – є не просто мрією, що виконується раз на рік під час відпустки, а реальністю з постійним відвідуванням цікавих місць України та закордону. Адже студенти кафедри проходять практику в різних туристичних регіонах і провідних туристичних підприємствах країни.  Дозвілля також кафедра проводить цікаво: організація численних рекламних  турів для майбутніх туроператорів.

Отже, бути працівником сфери туризму – це коли подорожі стають твоїм радісним службовим обов’язком. На тебе чекають: цікаве навчання, захоплюючі поїздки, туристичні походи та практика у кращих рекреаційних закладах української та закордонної сфери обслуговування. Вперед у щасливе та гармонійне життя разом з кафедрою міжнародного туризму.

Кафедра готує фахівців за спеціальностями:

  • МЕНЕДЖЕР МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова;

на вибір – географія або математика;

або:

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – географія або іноземна мова.

Телефони для консультації щодо вступу:

(063) 258-63-27 lifecell

(098) 597-34-13 київстар

(099) 065-34-80 vodafone

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com

BP5R7185

BP5R7198

BP5R7604