Яскравий випуск бакалаврів та спеціалістів Київського університету культури

yaskvip01

Навчання у Київському університеті культури неодмінно запам’ятається новоспеченим бакалаврам насиченими студентськими буднями. Тут вони отримали колосальний життєвий та професійний досвід, навчаючись у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсу і творчих наставників.

В університеті студенти здобули якісну європейську освіту, за престижними спеціальностями. Але на цьому їх навчанні у виші не закінчується, оскільки бакалаври обов’язково планують вступати на магістратуру та аспірантуру до Київського університету культури, щоб отримати повну вищу освіту, реалізувати себе та досягти професійних вершин.

yaskvip02

yaskvip02

У Київському університеті культури відбулося вручення дипломів та присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та «Спеціаліст» студентам Кафедри кіно і телемистецтва, Кафедри журналістики і міжнародних відносин, Кафедри міжнародного туризму, Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Кафедри музичного мистецтва, Кафедри державного управління і права, Кафедри мистецтв, Кафедри дизайну зачіски та стилю.

yaskvip04

yaskvip04

yaskvip04

На вручення дипломів завітав Михайло Поплавський, аби особисто привітати студентську молодь.

«Хочу поздоровити вас з цим визначним днем. Сьогодні у вас розпочинається новий етап вашого життя. Вас по праву можна вважати справжніми професіоналами своєї справи. Ви заряджені на позитив. Всі ці роки ми формували у вас філософію лідерів, філософію переможців.     

Успіху досягають ті, хто хочуть і можуть. Ви повинні максимально реалізувати себе в обраній професії. Ваша доля у ваших руках. Будьте наполегливими, атакуйте життя, не втрачайте ваш творчий ентузіазм, професіоналізм і практичний розум та впевнено йдіть до мети – крізь терни до зірок.

Ваш успіх – це наш успіх. Я щиро вірю у вас. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

yaskvip02

yaskvip02

yaskvip02

yaskvip02

До вітальних слів приєдналися всі викладачі, декани, завідувачі кафедр,  куратори та творчі наставники молоді університету культури, побажавши випускникам сміливості, сили, палкої вдачі, вірних друзів, життєвої енергії та професійних перемог.

yaskvip02

yaskvip02

yaskvip04

yaskvip04

yaskvip04

Емоції переповнювали випускників Київського університету культури. Вони сердечно дякували за найкращі роки свого студентського життя у стінах вишу та чудову освіту. За цей час університет став справжньою домівкою для молоді, яку вона згадуватиме з теплотою і радістю.

yaskvip16