Михайло Поплавський: «Атакуйте! Будьте режисерами свого життя!»

atakbudreg01

В Університеті культури сьогодні один із наймасштабніших Днів відкритих дверей. До вишу завітала перспективна і творча молодь з усієї України.

Як завжди, командою Штабу «Абітурієнт 2017» було усе враховано до деталей: реєстрація, відвідування факультетів і кафедр, спілкування із фахівцями-практиками, майстрами курсів, провідними професорами вишу. Абітурієнти уже визначились зі спеціальностями, тому цього разу приїхали на попередній фаховий відбір, щоб довідатись детальніше про вимоги до проходження творчого конкурсу. Отже зареєструвавшись, вступники вирушили до консультаційних центрів. Володимир Слобода із Львівщини вирішив вступати на Факультет музичного мистецтва, зацікавившись академічним вокалом. Під час консультування він представив одразу дві – і народну, і класичну композиції, вразивши талантом і особливістю виконання.

А от киянину Микиті Шиманському, поціновувачу джазу і блюзу, найбільше до вподоби спеціалізація диригента естрадно-джазового оркестру.

atakbudreg01

Валентина Підгорецька зі Сквири Київської області з дитинства опановувала танці, тому планує вступати на Факультет хореографічного мистецтва. Щоб представити власний талант та отримати поради щодо своєї майстерності, дівчина чудово станцювала хіп-хоп і підкорила викладачів. Анастасія Цикало із Броварів виконала танцювальний етюд, поєднавши демі-класику і контемп. У Аліни Понюк із Галича Івано-Франківської області своя історія, пов’язана із майбутньою професією. Дівчина провчилась на спеціальності «Німецька філологія» і тільки через рік зрозуміла, що покликання її зовсім в іншому – у хореографії. Етюд у стилі контемп Аліна присвятила своїй мрії – навчанню в Університеті культури.

atakbudreg03

atakbudreg03

atakbudreg03

Іванна Дудар із Рогатина Івано-Франківщини вже має режисерський досвід. Вона брала участь у створенні вистави «Украдене щастя», що була поставлена за п’єсою Івана Франка. Сьогодні Іванна завітала до Факультету кіно і телебачення, щоб надихнутись богемною атмосферою і більше дізнатись про творчий конкурс.

atakbudreg06

atakbudreg06

atakbudreg01

Анастасія Якименко із Дніпра має чимало креативних ідей, які, за її словами, збирається втілити на телебаченні як ведуча телепрограм і журналіст.

atakbudreg06

atakbudreg06

Долучились до попереднього творчого відбору й абітурієнти, які прагнуть навчатись на 2-х спеціальностях. Так Карина Москальова з міста Романів Житомирської області в майбутньому опановуватиме одночасно і естрадний спів, і готельно-ресторанну справу, здобуваючи вищу освіту в Університеті культури.

atakbudreg01

На Дні відкритих дверей вступники також дізнались, що Університет культури співпрацює із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та з іншими європейськими вишами. До того ж, студенти проходять обов’язкову тримісячну закордонну практику.

atakbudreg06

atakbudreg06

Випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» мають свої привілеї, вони можуть вступати на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО. Найбільш бажаною для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським, який звернув увагу на нововведення цьогорічної вступної кампанії і дав декілька цінних порад.

atakbudreg01

«Університет культури – це атмосферний виш. Ви всі талановиті, креативні, перспективні і вмотивовані. У вас мають бути харизма і здорові творчі амбіції. Потрібно вирізнятись серед інших, наполегливо йти до мети й обрати улюблену професію. Без поразок не буває перемог.

Прислухайтесь до порад батьків, але відчувайте свій внутрішній голос, душу і серце. Атакуйте! Будьте режисерами свого життя!

Гарантую вам якісну професійно-практичну підготовку, студентський сервіс і незабутні студентські роки!» – сказав Михайло Поплавський.

Завершуючи спілкування з абітурієнтами, Михайло Поплавський привітав молодь із Днем Родини, закликав поважати і любити своїх рідних і сприймати їх такими, якими вони є. Також вступникам побажав «Ні пуху, ні пера» та приєднатись до дружної української студентської родини.

atakbudreg01

Попередній фаховий відбір триває. Наступні консультації відбудуться за творчими спеціальностями 12, 13, 14 і 15 липня.