Майбутнє української дипломатії – в Університеті культури!

maybukrdi-01

На Кафедрі міжнародних відносин Університету культури відбулась інтерактивна зустріч першокурсників із Михайлом Поплавським.

Студенти ділилися своїми враженнями від перших днів навчання та активно цікавилися майбутніми івентами, майстер-класами і зустрічами з відомими людьми у виші.

maybukrdi-01

У вступному слові Михайло Поплавський підкреслив активність першокурсників, їх великі перспективи професійного розвитку в університеті і зазначив:

 «Ви – майбутнє української дипломатії. Ви маєте гідно представляти інтереси нашої держави у всіх країнах світу.

В Університеті культури для вас створена зона комфорту, щоб ви з радістю навчалися, ходили на пари та отримували задоволення від спілкування із провідними фахівцями. Сьогодні важливі не стіни, а атмосфера вишу та висококваліфіковані викладачі.

Ви потрапили на одну з найпотужніших кафедр університету. Для вас викладатиме елітний професорсько-викладацький склад. Молода команда справжніх професіоналів!

В Університеті культури вже 15 років діє ректорська програма «Студента потрібно любити». Якщо викладачі будуть любити і поважати студентів, то й вони відповідатимуть їм взаємністю».

maybukrdi-01

Протягом заходу студенти захоплено розповідали про перші професійні дисципліни, обговорювали із Михайлом Поплавським власні креативні ідеї щодо навчального процесу та дозвілля. Особливе зацікавлення молоді викликала тримісячна закордонна практика у провідних компаніях світу.

maybukrdi-01

Чудовим завершенням зустрічі стали батьківські поради першокурсникам від Михайла Поплавського:

«Думайте про перспективу. Ваша доля у ваших руках! Ви є режисерами свого життя! Будьте активними у соціальних мережах, формуйте свій позитивний імідж, репутацію. Роботодавці усього світу зараз дивляться не резюме, а ваші особисті сторінки у Facebook чи Instagram.

Вчіть іноземні мови, комп’ютерні науки і соціальні комунікації! За цим – майбутнє.

Атакуйте життя! Живіть на позитиві!»

maybukrdi-01

Студенти були вражені щирим спілкуванням із Михайлом Поплавським, теплою родинною атмосферою заходу, тож святкування продовжилось яскравою фотосесією у Зірковому клубі лідерів і смачною безкоштовною кавою у «STAR КАВІ».

maybukrdi-01