Finish line of season 2017

1-10-4

В Університеті культури відбулась урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів року. У номінаціях «Спортсмен року», «Тренер року», «Дебют року», «Прогрес року» перемогли кращі із кращих.

1-10-4

Для нагородження переможців почесними грамотами та медалями запросили голову Федерації футзалу компанії «Селект» Миколу Сергієнка, віце-президента ФАСК Сергія Михайленка, виконавчого директора ФАСК Олександра Кревського та голову Спортклубу КНУКіМ Наталію Батєєву.

1-10-4

1-10-4

За відданість своїй футбольній команді були нагороджені студенти Валентин Кудрявцев та Максим Ваколюк. Кращим бомбардиром 2017 року став Микола Кучеренко. У номінації «100 % професіоналізму» переміг Олександр Мельник. «Інтелігентом року» у збірній став Олександр Міфтахутдінов. Номінацію «Дебют року» виборов як капітан – Сосо Двалі, «Прогрес року» – Максим Пчелінов.

1-10-4

1-10-4

1-10-4

На урочисту подію завітав Михайло Поплавський, аби поздоровити талановиту спортивну молодь Університету культури.

«Хочу щиро привітати вас із спортивними досягненнями. Ви довели, що маєте характер, волю до перемоги!

Світом править гумор, спорт і секс. Гумор – це комунікації, спорт – це здоровя, а секс – це задоволення.

Живіть по максимуму і на позитиві! », – сказав Михайло Поплавський.

1-10-4

1-10-4

Організували урочистий захід голова Спортивного клубу Університету культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Батєєва та голова Спортивно-оздоровчого комітету Студентського парламенту, кандидат у майстри спорту Дмитро Макуха.

1-10-4

По завершенні церемонії на переможців чекав святковий торт і смачний фуршет, під час якого проголошували вітання та побажання майбутніх спортивних успіхів.

1-10-4

1-8-4

1-10-4

1-10-4